Maks Żakowski, wicemistrz świata juniorów w kitesurfingu, rozpoczął rywalizację w Pucharze Włoch. Pierwsze zawody Maks zakończył na nielubianym przez sportowców 4. miejscu.

Maks Żakowski mierzy siły na zamiary. Lecąc do Włoch na pierwsze w tym sezonie zawody, odmeldował się nam, co mogliście zobaczyć TUTAJ 70-463 dumps.

Maks miał nadzieję przetestować nową deskę i sprawdzić formę. Niestety, deski nie odebrał, więc w pierwszym przystanku Pucharu Włoch startował na starym sprzęcie.

Pierwszego dnia zawodów napisał:

buy Strattera 40 mg Dzisiaj pierwszy dzień zawodów, niestety bez wiatru. Jest kilku zawodników ze światowej czołówki – Florian Gruber, Mari Calbucci, Andrea Beverino – jest z kim się ścigać. Mam nadzieję, że jutro coś powieje. Dam znać jutro, jak poszło.

No i dał. Maks zakończył zawody na „słabym”,1D0-620 dumps, jak sam pisze, 4. miejscu.

Niestety, nie odebrałem nowej deski, bo nie jest gotowa, wiec startowałem na starej, która nie jest w najlepszym stanie. Nie szukam usprawiedliwienia w sprzęcie, ale wiem, że deska cięższa od pozostałych nie pomaga w ściganiu się w słabym wietrze, a takie właśnie warunki panowały na trasie regat. Wczoraj brak wyścigów ze względu na brak wiatru, dzisiaj czekaliśmy do 13, aż w końcu pojawił się słaby wiatr, który wystarczył na rozegranie 5 wyścigów.

Wyniki zawodów:
1. Florian Gruber (GER)
2. Andrea Beverino (ITA)
3. Mario Calbuci (ITA)
4. Maks Zakowski (POL)
5. Janis Maus (GER)

———
źródło: tvn24.pl Valtrex cheap buy Vermox