Najważniejszy start tego sezonu za mną. W niedzielę zakońćzyły się Mistrzostwa Świata, które w tym roku odbyły się na południu Włoch w miejscowości Gizzeria. W zawodach wzięło udział ponad 60 zawodników z całego świata. Konkurencja była silna, z czołówki nie zabrakło nikogo. Głównym faworytem był młody Brytyjczyk, Mistrz Europy i Vice Mistrz Świata- Ollivier Bridge. Polskę reprezentowało 6 zawodników.

generic Plavix krotkie-podsumowanie-mistrzostw-swiata-02

 

Przez 5 dni rozrgraliśmy łącznie 20 wyścigów, najpierw 8 kwalifikacyjnych, następnie 8 w serii finałowej i ostatniego dnia 4 wyścigi medalowe dla pierwszej dziesiątki. Regaty był bardzo emocjonujące, do ostatniego wyścigu każdy walczył o swoją pozycję. Na wodzie było dużo nerwów i protestów.

Po kwalifikacjach zajmowałem 9 miejsce,API-571 dumps, wiedziałem, że ciężko mi będzie nadrobić straty, jednak te regaty pokazały, że w każdym wyścigu należy waczyć do samego końca, bo każdy punkt jest ważny i ma znaczenie.  Na trasie regat starałem się pływać ostrożnie i równo unikając splątań latawców i protestów. Czasami warto było jednak zaryzykować. Najgorsze swoje wyścigi miałem w słabym wietrze, a więc wiem gdzie mam braki.

krotkie-podsumowanie-mistrzostw-swiata-03

 

Do wyścigów medalowych wszedłem z 7 miejsca z niedużą stratą do Hiszpana, który zajmował szóstą pozycję, ale również małą przewagą punktową nad Mistrzem Świata z 2013- Florianem Gruber. Ostatecznie po 4 wyścigach medalowych wskoczyłem oczko wyżej. Bardzo dobrze spisał się Błażej Ożóg, który do ostatniego wyścigu walczył o brązowy medal i udało mu się! Zdobył pierwszy medal Mistrzostw Świata w kiteracingu dla Polski.

Buy Topamax on line Buy No Rx krotkie-podsumowanie-mistrzostw-swiata-04

Myślę, że to były bardzo dobre zawody dla Polskiego Team’u, ja jestem zadowolony ze swojego 6 miejsca, Błażej wraca do Polski z brązowym medalem, Aga Grzymska zakończyła piąta wśród kobiet a Tomek Janiak zdobył 2 miejsce w kategorii Masters (powyżej 35 lat). Przed nami jeszcze 3 przystanki Pucharu Polski, a we wrześniu Mistrzostwa Ameryki Południowej, które odbędą się w Brazylii i mam nadzieję, że weźmiemy w nich udział.

Pozdrawiam HPE0-J74 dumps
Maks Żakowski (Blue Media, Temavento, Ozone, Oneil)